Kategoria Superiore

Zyrtare: Skender Gega merr drejtimin e Kukësit

Skaudra shqiptare Kukësi pasi ndau rrugët me trajnerin Orges Shehu, ka ngazhuar një tjetër trajner të madh.

Skender Gega është emëruar trajner I ri I kukësianëve, derisa lajmin e ka konfirmura vet klubi I Kukësit.

“Klubi i Kukësit njofton se trajneri i ri i skuadrës, do të jetë Skënder Gega, pasi palët kanë arritur ditën e sotme akordin.

Prezantimi i trajnerit të ri, do të bëhet ditën e hënë në sallën e konferencave në stadiumin “Air Albania”, në orën 11:00.

Klubi i uron mirëseardhjen trajnerit Gega dhe suksese me ekipin tonë!”, shkruan Kukësi në njoftimin në faqen zyrtare.